Witam po raz kolejny.

 

Po wielu próbach stworzenia kolejnego forum Otwartego Mikrofonu, dalismy sobie wreszcie spokój  – przynajmniej na jakiś czas. Ponieważ jednak w dalszym ciągu istnieje potrzeba komunikowania się ze słuchaczami, postanowiliśmy otworzyć Blog Otwartego Mikrofonu. W tym miejscu będą zamieszczane informacje nie mieszczące się na stronach “Co w programie?”, “Felietoniki Piątkowe” ani w żadnym innym miejscu.

Co prawda, można by używać do tego celu strony “To tutaj”, ale tam dyskusja nie była przewidziana a chciałabym jednak dać słuchaczom możliwość komentowania moich wypowiedzi,  stąd ta nowa strona w internetowym domu Otwartego Mikrofonu.  Jednak od razu wyjaśniam, że chociaż możliwość dyskusji jest przewidziana to nie będzie to dyskusja w pełni demokratyczna. Tzn owszem “pisać każdy może …”, ale nie zawsze bedzie to opublikowane.

Po prawej stronie odnaleźć można odsylacze do wszystkich poprzednich grup dyskusyjnych i BBS-ów, ktore kiedykolwiek istniały przy stronie internetowej Otwartego Mikrofonu.

To tyle slów wstępnych a teraz  zapraszam do blogu!