Amerykanska polityka jest chora, Kongres potrzebuje polskiego doktora

Kandydat na kongresmana z dystryktu 5-tego w Illinois, Victor Forys, M.D. odwiedzil dzis studio Otwartego Mikrofonu. Glowne punkty programu dra Forysia to:

1. Sprawiedliwośc gospodarcza i tworzenie miejsc pracy. Małe i średnie biznesy są najważniejszym źródłem miejsc pracy w naszej gospodarce. Musimy inwestować w tworzenie małych biznesów.

2. Opieka zdrowotna dla wszystkich. Jako lekarz prowadzący praktykę medyczną w 5-tym Okręgu Wyborczym do Kongresu, wiem jak często ludzie pracujący nie mogą sobie pozwolić na przyzwoitą opiekę zdrowotną. Będę niezmordowanie pracował nad rozwiązaniem naszego kryzysu opieki zdrowotnej.

3. Sprawiedliwe podejścia do spraw imigracyjnych.


Na stronach internetowych polskiej i angielskiej mozna znalezc wiecej szczegolow dotyczacych kandydata i jego programu. W czasie rozmowy na antenie sluchacze wyrazali krytyke jednego z hasel wyborczych kandydata, w zwiazku z tym prosimy o nadsylanie propozycji nowych sloganow wyborczych dla dra Forysia. Zapis rozmowy antenowej mozna odnalezc klikajac ==>tutaj.

KOMUNIKAT

Potrzebni wolontariusze do kampanii wyborczej Dr Victora Forysia !

Dr Victor Forys jest jedynym urodzonym w Polsce kandydatem do Kongresu USA z 5-tego Okręgu Wyborczego w Illinois.

Jest nas wystarczająco dużo w 5-tym Okręgu, żeby wygrać te wybory!
Skorzystajmy ze swojego prawa wyborczego!
Wczesne głosowanie już wkrótce: 16 – 26 lutego. Prawybory: 3 marca 2009.

Jak można pomóc w kampanii?
Zgłoś się jako wolontariusz. Nawet 1 godzina pracy jest cenna!
Pomóż Dr Forysiowi dotrzeć do wyborców i wygrać Wybory.
Weź z biura plakaty, ulotki i tablice (“yard signs”), rozdaj sąsiadom i znajomym.
Zadzwoń już teraz i zgłoś swą pomoc!
Tel. 773 / 322-8608
Nasze biura:
6115 W. Belmont, Chicago, IL 60634
5026 W. Lawrence, Chicago, IL 60630

Biuro wyborcze
FORYS FOR CONGRESS

3 thoughts on “Amerykanska polityka jest chora, Kongres potrzebuje polskiego doktora”

 1. Przez dluga chwile sluchalem rozmowy panow Forysia z Rzepkowskim i do tej pory nie moge pojac o co im chodzilo. Z jednej strony – jak mowi Rzepkowski, Obama jest gwarantem ze gospodarka amerykanska sie nie poprawi, a Forys mowi ze chce tego samego co prezydent, Rzepkowski mowi ze chce zeby Forys wygral bo Forys pomoze gospodarce. Panie Rzepkowski, to jest najwieksza ‘hoopla’ jaka slyszalem! Chcesz pan z ludzi robic idiotow? Jak dotad to zrobiles pan dwoch : siebie i kandydata.

  Wladyslaw.

 2. Panie Wladku,

  zrobil pan blad sluchajc tylko przez chwile programu pana Rzepkowskiego. Nalezalo dosluchac do konca. Pan Rzepkowski to czlowiek nietuzinkowy. Niektorzy mowia o nim pajac, ja z takim uproszczeniem nie zgadzam sie. Pan Rzepkowski jako jedyny przewidzial wszystkie nieszczescia ktore spadna na Ameryke z powodu wyboru Obamy.

  Gdyby nie tacy ludzie jak Rzepkowski i Radziejewski to przyszloby umrzec z nudow przy takiej pogodzie.

  Inna sprawa to wystep pana Forys w tym programie. Po jego wczorajszej rozmowie z pania Sliwa wydawalo mi sie ze rozumiem o co chodzi w jego programie wyborczym. Nabralam do niego troche sympatii. Dzisiaj mialam raczej mieszane wrazenia. Nie tylko byl nie konsekwentny w tym co mowil ale chwilami znizal sie do poziomu rozmowcy. Nigdy nie spodziewalabym sie po nim takiego wyrazenia: “Za darmo to nawet po ryju nie mozna dostac”. Mowia ze Rzepkowski bogaty, moze placi Forysiowi na kampanie, ale ile trzeba zaplacic czlowiekowi zeby pozwalal sie publicznie osmieszac?

  Hania Bielinska.

Comments are closed.